جوانه زا زیرکونیومی

با ورود برخی فلزات و فرو الیاژها به صورت حساب شده با که در بیس فرو سیلیس و با ترکیباتی نظیر زیر کونیوم ، استرنسیوم و باریوم در دانه بندی های مختلف به مذاب چدن و فولاد گرافیت بصورت ورقه ای درساختار فلز در خواهد آمد . که ابن مسئه با کنترل سرعت در ایجاد نفطه یوتکتیک صورت میپذیرد . در گذشته بدون اطلاع از این مورد فروسیلیس با دانه بندی ریز برای رسیدن به این هدف استفاده می گردید . توضیح اینکه استرنسیوم برای چدن خاکستری و فولاد و زیرکونیوم مناسب برای چدن داکتیل است .
شرکت پیشروان صنعت متالوژی تامین کننده و وارد کننده اصلی انواع جوانه زا ( سوپر سید ، زیر سینوک و باریمی در سه سایز اصلی ) و فروآلیاژهای صنایع ریخته گری و فولاد
جهت استعلام قیمت با ما تماس حاصل فرمایید .

خرید جوانه زا به کیفیت کار باید توجه شود و بر اساس کیفیت از گرید مناسب جوانه زا استفاده شود. جوانه زا به‌محض اینکه به وان فولاد مذاب اضافه میشود با اکسیژن، نیتروژن و گوگرد ترکیب میشود و یکی از موارد خرید جوانه زا آن است که برای فولاد مذابی استفاده گردد که درصد گوگرد در آن 02/0 درصد یا بالاتر است. خرید جوانه زا به‌صورت بشکه یا کیسه است. در خرید جوانه زا میبایست به ابعاد مورد نظر توجه شود.
زیرا در ابعاد 2/0 تا 7/0 میلیمتر و یا 2 تا 6 میلیمتر به بازار عرضه میشود. جوانه زا در چدن خاکستری با سطح گوگرد بالای 35/0 درصد مورد استفاده قرار گرفته و به این نکته در خرید جوانه زا زیرکونیومی میبایست توجه گردد. جوانه زا در چدن داکتیل یا چدن نشکن کاربرد بیشتری داشته و در خرید جوانه زا باید به این مورد توجه شود. درصورتی که برای قیمت جوانه زا نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 
قیمت جوانه زا زیرکونیومی
قیمت جوانه زا مطابق با گرید متفاوت خواهد بود. جوانه زا زیرکونیومی دارای 3 گرید متفاوت است. جوانه زا زیرکونیومی فرو سیلیسیوم حاوی استرانسیم، جوانه زا زیرکونیومی فرو سیلیسیم حاوی باریم و جوانه زا فروسیلیسیوم حاوی زیرکونیوم. جوانه زا زیرکونیومی فرو سیلیسیم حاوی استرانسم در ازبین‌بردن حفره های سفید توانایی بالایی دارد که این امر سبب بهبود شکل ظاهری و توزیع گرافیت در ریخته گری با دیواره نازک خواهد شد.
جوانه زا حاوی باریم در گرافیت سازی توانایی زیادی داشته و سبب بهبود شکل و توزیع گرافیت در فرایند ریخته گری میشود. جوانه زا فرو سیلیسیم حاوی زیرکونیوم نیز توانایی زیادی در تقویت گرافیت دارد. همچنین سبب سیالیت آهن مذاب و کاهش تمایل به ایجاد اثر دهان سفید در چدن میگردد. کارایی افزودنیهای زیرکونیوم با باقیمانده فلز محلول در اسید اندازهگیری نمیشود و بلکه باتوجه‌به میزان آخال هایی که به‌گونه‌ای مفید اصلاح میشوند اندازه گیری میشوند و از این بابت قیمت جوانه زا متفاوت خواهد بود. آلیاژ زیرکونیوم به‌عنوان کم هزینه ترین منبع به‌عنوان افزودنیهای فولاد است، لذا قیمت جوانه زا نسبت به سایر جوانهزاها پایینتر است. قیمت جوانه زا باتوجه‌به ابعاد متفاوت است. جوانه زا زیرکونیومی در ابعاد 2/0 تا 7/0 میلیمتر و 2 تا 6 میلیمتر به بازار عرضه میشود. در این شرکت ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد ریخته گری داشته باشید.

جوانه زا سوپر سید -جوانه زا سوپر سید -جوانه زا سوپر سید -جوانه زا سوپر سید -جوانه زا سوپر سید -جوانه زا سوپر سید - جوانه زا باریمی - جوانه زا باریمی - جوانه زا باریمی - جوانه زا باریمی - جوانه زا باریمی - جوانه زا باریمی - جوانه زا باریمی - جوانه زا باریمی - جوانه زا باریمی - 
​​​​​​​

جهت استعلام قیمت محصول و یا مشاوره جهت خرید محصول با کارشناسان ما در ارتباط باشید ​​​​​​​