بلوک گرافیتی

بلوک گرافیتی از گرافیت مصنوعی با خلوص کربن %99 ساخته می شود و بزرگترین تولید کنندگان آن چین و آلمان می باشند و عموما در مواردی که نیاز به مقاومت در برابر حرارت باشد از ان استفاده می شود.
ویژگی هایی که کاربرد بلوک گرافیتی را بالا برده است به دلیل خود گرافیت که از آن ساخته شده است می باشد که از ان جمله مقاومت حرارتی بسیار بالا  ، استحکام بالا ، فرسایش پایین ، مقاوم در برابر ضربه ، مقاومت بالا در برابر خوردگی ، مقاوم در برابر اسیدها ، کنترل در برابر آلودگی فلزات ، رسانای حرارتی و الکتریکی بالا ، پایداری کیفیت می باشد.
کاربرد بلوک گرافیتی دامنه گسترده ای دارد و از آنها در صنایع ریخته گری ، صنایع الکتریکی ، صنایع شیمیایی ،صنایع الکتریکی و برقی استفاده می شود و بیشترین کاربرد آن برای ساخت قالب های ریخته گری در ریخته گری مداوم و ساخت قطعات گرافیتی می باشد.
بلوک های گرافیتی مکعبی و یا استوانه ای شکل می باشند و  امکان  آن را با برش و یا تراش برای اندازه و شکل های سفارشی را فراهم اوردیم.بلوک های SGL آلمان ( آنتیموان دار ، رزین دار )
این شرکت بزرگترین وارد کننده بلوک های تحت سایش و تحت فشار  SGL  میباشد که به نوبه خود نیازمندی بخشی از صنعت کشور را تامین میکند
ابعاد بلوک های SGL  به شرح زیر میباشد :

ویدیو محصولات