در شرکت صنعت نوین ارس با پشتوانه بيش از 2 دهه فعاليت در صنعت تامين مواد کربن گرافيت ، فروآلياژ و آببندهای مکانيکی، در دهه اخير فيلتر سراميکی و پوشانهای پایه آبی و الکلی را نيز به محصولات خود اضافه نموده است. این شرکت قصد دارد با تکيه بر تيم متخصص و با تجربه خود، محصولات سازمان را در حوزه تامين مواد اوليه صنایع خاص کشور توسعه دهد .

ما سيستم یکپارچه و منسجم به روز شده را ابزار مناسبی میدانيم که با ترکيب اطلاعات داخلی و محيطی، اهداف و استراتژی هایی که در سيستم مدیریت استراتژیك تعریف کردهایم را محقق سازد .

مشتریان عزیز، ما تلاش می کنيم با برقراری سيستم جامع طراحی و تامين محصول با رویکرد دانش محور، کليه الزامات مورد نياز شما را شناسائی و با توجه به نظرات ارزشمند شما محصولات خود را با تکيه بر اطلاعات جهانی این صنعت، بالاخص در صنایع نفت و گاز ، پتروشيمی و صنایع فولادی ، به سرعت به روزسازی نموده و در حيطه ایران بزرگ و بازارهای جهانی ارائه نمائيم .

ما برای ارائه محصولات و خدمات با کيفيت و قيمت مناسب تر، تکنولوژی ساخت و توليد قطعات کربنی خود را ارتقاء خواهيم داد. از خداوند متعال خواستاریم که خانواده بزرگ صنعت نوین ارس، اعم از تأمين کنندگان، سهامداران، کارکنان و توزیع کنندگان را یاری نماید تا در تيمی همدل و منسجم، این صنعت را در ایران عزیزمان ارتقا داده تا خدمتگذاری واقعی برای مردم باشيم .

بیانیه ماموریت

​ما میخواهیم کیفیت ایرانی را به بازار جهانی انتقال دهیم